ÜRITUSED

VÄRSKED SAABUVAD ÜRITUSED 2020/2021

OKTOOBRIS 2020
JUBA TOIMUNUD ÜRITUSED
Marsivaatlus

Marsivaatlus
KOLMAPÄEV, 14. OKTOOBER 2020 23:00 UTC+03 – 00:30 UTC+03

Vaatlusel osalemiseks on kohustuslik registreeruda: https://forms.gle/hV8FMVdrnsU2huc7A
Üritus toimub iga ilma korral. Halbade taevaolude korral ei ole kohustust kohale tulla, aga loobumisest võiks teada anda info@tahetorn.ee Halva ilma korral toimub unetutele loeng Marsist.
Üritus on tasuta, kuid kohapeal on võimalus teha annetusi.
rattaretk

Algus: Glehni lossi parkla, kell 17:00
Lõpp: Tallinna Tähetorn, kell 20:00
Kestus: orienteeruvalt 3 tundi
Distants: umbes 15 km
Hind: 28 € / inimene

Retk sisaldab:
🌿 Meie poolt antud mugavat linnaratast, turvaliseks seiklemiseks kiivrit ja helkurtrakse
🌿 Giidi – suurepäraste teadmiste ja lugudega
🌿 Audioseadmeid, et giidi paremini kuulda ja hoida distantsi teiste osalejatega
🌿 Mustamäe suusahüppetorni ja Tallinna Tähetorni ekskursiooni koos võimalusega selge taeva korral tähti vaadata
🌿 Veepudelit

Rattaretk
LAUPÄEV, 17. OKTOOBER 2020 17:00 UTC+03 – 20:00 UTC+03

Nõmme rattaretke teine osa keskendub peamiselt Nõmmel asuvatele tornidele. Rattaretk algab Glehni lossi juures, kust suundume avastama Mustamäe suusahüppetorni ning otseloomulikult ronime ka selle tippu ja naudime unustamatut vaadet. Sealt edasi väntame kaherattalistega Nõmme oma rappa, otsime üles Pääsküla raba vaatetorni ning naudime taaskord kauneid loodusvaateid. Kõige tipuks ootab meid retke lõpetuseks Tallinna tähetorn, kus kuuleme, millega nad täpsemalt tegelevad ning selge ilma korral saame ka ise osa eksklusiivsest tähevaatlusest. Muidugi näeme tee peal palju muud põnevat.
 
NB! Sellel retkel osalemiseks ei pea olema osalenud meie esimesel Nõmme rattaretkel (Rattaretk: Nõmme rääkimata lood). Küll aga on retk soovituslik jätkuretk kõigile, kes seal käinud on. Kaks retke on erinevate marsruutidega.
Retke läbiviijaks on viiendat põlve põline nõmmekas Hendrick Rang, kes tunneb Nõmme tänavaid ja metsi nagu oma viit sõrme. Retk toimub kahel reedesel sügisõhtul.
 
Osalemissoovist anna teada kirjutades info@waypointtallinn.ee või täites vormi https://bit.ly/waypointretked. Vajalik eelregistreerimine hiljemalt 48h enne retke toimumist. Kohtade arv on piiratud!
 
 
 
Pane tähele!
-Toimub iga ilmaga, riietu ilmastikule kohaselt.
-Ole palun kohal 10-15 minutit enne algust, et saaksime Sulle anda turvavarustuse ja ratta retkeks valmis seadistada.
-Kuna taevatingimused ei ole kunagi tellimise peale ning tähti näeb kõige paremini selge taeva korral, siis ei garanteeri korraldajad tähtede nähtavust.

Pakume võimalust avastada Nõmme piirkonda ka eksklusiivselt vaid Sinu valitud seltskonnale – pere seltsis, sõpruskondadele, töökollektiividele. Huvi korral anna endast julgelt märku info@waypointtallinn.ee.

20.03.2017 kell 12.00 – org Ilmo Kaasik
18.03.2017 kell 22.30 – Surm
09.03.2017 kell 10.00 – Põnnipesa Lasteaed (teleskoop tuleb külla)
01.03.2017 kell 18.00 – astronoomia huviring
28.02.2017 kell 16.00 – TTÜ Küberneetika Instituut
22.02.2017 kell 18.00 – astonoomia huviring
22.02.2017 kell 11.30 – Mektory kosmose töötuba (Rahumäe põhikool)
16.02.2017 kell 10.00 – Vasalemma Põhikool
15.02.2017 kell 18.00 – astronoomia huviring
09.02.2017 kell 18.00 – Merivälja Kool (astronoomiaklubi sõpruskool Hollandist)
09.02.2017 kell 10.00 – Põnnipesa Lasteaed (inimene kosmoses)
08.02.2017 kell 18.00 – astronoomia huviring
07.02.2017 kell 20.15 – org Alon Rass
25.01.2017 kell 10.00 – Alasniidu Lasteaed (Nurmenukk)
19.01.2017 kell 10.00 – Põnnipesa Lasteaed (taevakehad)
18.01.2017 kell 18.00 – astronoomia huviring
11.01.2017 kell 18.00 – astronoomia huviring
10.01.2017 kell 20.00 – Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool
05.01.2017 kell 13.30 – Huvikeskus Iidam ja Aadam
05.01.2017 kell 11.45 – MTÜ Olelukoe
04.01.2017 kell 19.15 – org Joel Kalpus
04.01.2017 kell 18.00 – astronoomia huviring
03.01.2017 kell 20.00 – Tallinna Tähetorni Selts

Registreeritud ekskursioonid ja üritused alates 01.01.2016

14.12.2016 kell 13.00 – Mektory kosmose töötuba (Kärdla Gümnaasium)
08.12.2016 kell 20.00 – TTÜ Eelõppeosakonna füüsika kursus
08.12.2016 kell 18.00 – Merivälja Kooli astronoomia klubi
07.12.2016 kell 16.30 – TTÜ Satelliidi meeskond
24.11.2016 kell 18.30 – EBS Gümnaasium
24.11.2016 kell 17.30 – EBS Gümnaasium
24.11.2016 kell 10.00 – Tallinna Pelgulinna Gümnaasium
23.11.2016 kell 11.30 – Tallinna Pelgulinna Gümnaasium
23.11.2016 kell 10.00 – Tallinna Pelgulinna Gümnaasium
18.11.2016 kell 10.00 – Tallinna Lehola Lasteaed
16.11.2016 kell 21.00 – TTÜ astrofüüsika
16.11.2016 kell 12.00 – Aruküla Vaba Waldorfkool
14.11.2016 kell 19.00 – Superkuu avalik vaatlus
14.11.2016 kell 18.00 – Superkuu avalik vaatlus
09.11.2016 kell 17.00 – Merivälja kool
27.10.2016 kell 19.00 – RT9 Paide
27.10.2016 kell 10.30 – Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
26.10.2016 kell 11.30 – MTÜ Olelukoe
21.10.2016 kell 09.00 – Mektory kosmose töötuba (Tallinna Saksa Gümnaasium IV)
20.10.2016 kell 22.00 – org Kristjan Peterson
20.10.2016 kell 21.00 – org Tõnis&Helen
20.10.2016 kell 09.00 – Mektory kosmose töötuba (Tallinna Saksa Gümnaasium IV)
19.10.2016 kell 20.30 – org Armo Leitlaan
19.10.2016 kell 18.00 – astronoomia huviring
19.10.2016 kell 11.30 – MTÜ Olelukoe
18.10.2016 kell 21.00 – org Margus Toots
18.10.2016 kell 11.00 – Mektory
14.10.2016 kell 23.00 – org Viktor&Kristina
13.10.2016 kell 21.00 – Margit
12.10.2016 kell 18.00 – astronoomia huviring.
11.10.2016 kell 21.00 – Jakob Westholmi Gümnaasium
11.10.2016 kell 20.00 – Laagri Kool (IVd)
11.10.2016 kell 19.00 – Laagri Kool (IVd)
11.10.2016 kell 17.00 – astronoomia ring (Saku Sofi Lastekeskus)
09.10.2016 kell 19.30 – Haapsalu Põhikool (IVc).
07.10.2016 kell 19.30 – Haapsalu Põhikool (IVa)
05.10.2016 kell 18.00 – astronoomia huviring
04.10.2016 kell 18.00 – astronoomia ring (Saku Sofi Lastekeskus)
30.09.2016 kell 20.00 – Teadlaste Öö 2016 (avatud uksed kõigile kell 20.00-00.00)
29.09.2016 kell 16.00 – org Viljam Takis
22.09.2016 kell 10.00 – “Nõmme inimesed” filmivõtted (Veronika Kivisilla)
20.09.2016 kell 17.00 – org Alexander Lawrence
08.09.2016 kell 22.00 – TTÜ astrofüüsika
08.09.2016 kell 21.00 – Laagri Kool (IVc)
08.09.2016 kell 08.00 – TTÜ astrofüüsika
07.09.2016 kell 21.00 – org Krista Kaljurand
07.09.2016 kell 20.00 – Laagri Kool (IVc)
27.08.2016 kell 21.30 – Aivar H (Veenuse ja Jupiteri ühendus)
26.08.2016 kell 22.30 – org Faina Laksberg
26.08.2016 kell 15.00 – Maire A
25.08.2016 kell 13.00 – MTÜ Loomekoda (linnalaager)
18.08.2016 kell 11.00 – TTÜ (S. Keevallik)
17.08.2016 kell 15.00 – MTÜ Loomekoda (linnalaager)
12.08.2016 kell 13.30 – Tallinna Tähetorni päevane programm Arvamusfestivalil
24.07.2016 kell 11.00 – org Marina Orlova
09.07.2016 kell 22.00 – org Kati Kuuseok
14.06.2016 kell 00.30 – TTÜ välismaalastest töötajate tähevaatlus
14.06.2016 kell 16.00 – TTÜ Mehhatroonika Instituut
14.06.2016 kell 14.00 – Erakool Garant
01.06.2016 kell 23.00 – org Romet&Kerttu
25.05.2016 kell 23.00 – astronoomia huviringi tähevaatlus (Saturn)
19.05.2016 kell 23.00 – tähevaatlus sponsoritele
18.05.2016 kell – astronoomia huviring
14.05.2016 kell 20.00 – Muuseumiöö 2016 (kõigile avatud kell 20.00-02.00)
11.05.2016 kell 11.00 – Kiili Lasteaed (Liblikad)
09.05.2016 kell 14.15 – Merkuuri üleminek Päikesest (toimub videoülekanne, võimalus ka oma silmaga vaatama tulla kell 15.00-18.00)
05.05.2016 kell 22.00 – TTÜ satelliidi grupp
04.05.2016 kell 18.00 – astronoomia huviring lastele
27.05.2016 kell 18.00 – astronoomia huviring lastele
20.04.2016 kell 21.00 – astronoomia huviring lastele
18.04.2016 kell 12.00 – TTÜ (rektoraat)
15.04.2016 kell 14.00 – TTÜ (P. Suurvarik)
14.04.2016 kell 22.30 – org Ain Kivi
14.04.2016 kell 11.00 – TTÜ (T. Kanger)
13.04.2016 kell 23.00 – org Eerik Riisalu
13.04.2016 kell 22.10 – org
13.04.2016 kell 21.00 – astronoomia huviring lastele
13.04.2016 kell 14.00 – TTÜ (L. Kurik)
13.04.2016 kell 00.20 – TTÜ Mektory satelliidi grupp
12.04.2016 kell 20.00 – Kosmonautikapäeva puhul uksed avatud kell 20.00-24.00
06.04.2016 kell 18.00 – astronoomia huviring lastele
30.03.2016 kell 18.00 – astronoomia huviring lastele
30.03.2016 kell 11.00 – Lasteaed Vanalinna Lapsed
24.03.2016 kell 20.00 – org Kadi Raidvere
23.03.2016 kell 18.00 – astronoomia huviring lastele
21.03.2016 kell 18.00 – ETV, Mikk Sarv
17.03.2016 kell 20.30 – Mäepealse Erakool
16.03.2016 kell 21.00 – org Tiiu Parbus
16.03.2016 kell 19.30 – Tallinna Lasteaed Õunake (kasvatajad)
16.03.2016 kell 18.00 – astronoomia huviring lastele
15.03.2016 kell 20.30 – Ristiku Põhikool IV
15.03.2016 kell 19.40 – Kaarli Kool II
15.03.2016 kell 19.00 – Kaarli Kool I
09.03.2016 kell 18.00 – astronoomia huviring lastele
02.03.2016 kell 19.30 – Pelgulinna Gümnaasium (pered)
02.03.2016 kell 18.00 – astronoomia huviring lastele
02.03.2016 kell 11.30 – org Catherine Barney
17.02.2016 kell 18.00 – astronoomia huviring lastele
17.02.2016 kell 17.00 – Loodusmuuseumi Noorte Teadlaste Klubi
17.02.2016 kell 16.00 – Loodusmuuseumi Väikeste Teadlaste Klubi
16.02.2016 kell 18.00 – ACC Distribution OÜ.
15.02.2016 kell 17.50 – Loodusmuuseumi Väikeste Teadlaste Klubi
10.02.2016 kell 18.00 – astronoomia huviring lastele
09.02.2016 kell 19.00 – Nõmme Noortemaja.
03.02.2016 kell 18.00 – astronoomia huviring lastele
02.02.2016 kell 17.00 – planeetide tutvustus Solarise keskuses
27.01.2016 kell 18.00 – astronoomia huviring lastele
21.01.2016 kell 10.00 – Paekaare Lasteaed (kosmosetöötuba)
20.01.2016 kell 18.00 – astronoomia huviring lastele
13.01.2016 kell 18.00 – astronoomia huviring lastele
07.01.2016 kell 19.00 – org Mariita Mattiisen
06.01.2016 kell 18.00 – astronoomia huviring lastele
01.01.2016 kell 00.00 – ilutulestik ja Kuu vaatlus tähetorni sõpradele

Registreeritud ekskursioonid ja üritused alates 01.01.2015

16.12.2015 kell 16.30 – Saue Huvikeskuse loodusteaduste huviring
09.12.2015 kell 12.00 – Tallinna Inglise Kolledž
08.12.2015 kell 11.00 – Tallinna Pelgulinna Gümnaasium
03.12.2015 kell 18.00 – EBS gümnaasium
02.12.2015 kell 15.00 – ajurünnak koos Tallinna Nõmme Rotary Klubiga
25.11.2015 kell 11.00 – Nõmme Erakool
23.11.2015 kell 19.00 – Jakob Westholmi Gümnaasium
19.11.2015 kell 19.30 – TTÜ (Sissejuhatus astrofüüsikasse)
19.11.2015 kell 10.00 – töövarjupäev (EBS, Saku Gümnaasium)
18.11.2015 kell 17.00 – org Andi H
12.11.2015 kell 21.00 – org Julia Š
12.11.2015 kell 18.00 – org Alexander Lawrence
12.11.2015 kell 10.00 – Pääsusilma Lasteaed
12.11.2015 kell 09.00 – töövarjupäev tähetornis (Kose Gümnaasium)
02.11.2015 kell 10.00 – Pallipõnni Lasteaed
29.10.2015 kell 12.00 – Tallinna Ristiku Põhikool (IV)
28.10.2015 kell 23.00 – org Margus Toots
28.10.2015 kell 19.00 – org Irena Lukas
20.10.2015 kell 20.30 – Rocca Al Mare Lions Klubi
20.10.2015 kell 16.45 – 16th Estonian National Forum (light pollution expert)
20.10.2015 kell 12.20 – Mektory linnalaager
20.10.2015 kell 10.20 – Mektory linnalaager
19.10.2015 kell 14.30 – 16th Estonian National Forum (light pollution expert)
19.10.2015 kell 10.20 – Mektory linnalaager
16.10.2015 kell 13.00 – Tallinna Õismäe Gümnaasium
16.10.2015 kell 10.00 – Kivimäe Põhikool (IV)
15.10.2015 kell 22.30 – org Jelena Rodin
15.10.2015 kell 18.30 – org
15.10.2015 kell 11.00 – Lookool
15.10.2015 kell 10.00 – Lookool
14.10.2015 kell 22.30 – org Toomas Lausmaa
09.10.2015 kell 09.00 – Laagri Kool (IV)
08.10.2015 kell 20.00 – org Risto Haggi
06.10.2015 kell 10.00 – Tallinna Kivimäe Põhikool (IV)
26.09.2015 kell 20.00 – org Reigo Ude
25.09.2015 kell 20.00 – Teadlaste Öö 2015
10.09.2015 kell 10.00 – Tallinna 21. Kool (IVa ja IVb)
28.08.2015 kell 22.00 – org Ulvi Jaanimägi
19.08.2015 kell 21.30 – org Marge Toots
30.07.2015 kell 13,00 – org Tiit Terik
18.06.2015 kell 12.00 – Tallinna Nõmme Noortemaja linnalaager
28.05.2015 kell 00.10 – org Tiiu Roosma
17.06.2015 kell 23.30 – org Heli Sõber
17.06.2015 kell 12.00 – Tallinna Nõmme Noortemaja linnalaager
16.06.2015 kell 12.00 – Tallinna Nõmme Noortemaja linnalaager
13.06.2015 kell 12.00 – Tallinna Nõmme Noortemaja linnalaager
11.06.2015 kell 09.00 – Rocca al Mare Kool (IV)
02.06.2015 kell 11.00 – BOP
29.05.2015 kell 10.00 – Mektori kosmosekursus Jüri kool
26.05.2015 kell 22.00 – org Pille Metsar
21.05.2015 kell 10.30 – Asunduse lasteaed
16.05.2015 kell 18.00 – Muuseumiöö 2015 (kõigile avatud kell 18.00-01.00)
15.05.2015 kell 10.15 – Päikesejänku lasteaed
14.05.2015 kell 22.00 – org Olev Rei
23.04.2015 kell 21.00 – Tallinna Kanutiaia Noortemaja Ärikool
23.04.2015 kell 10.00 – Asunduse lasteaed (Hiirekeste rühm).
16.04.2015 kell 10.00 – Alasniidu lasteaed (Hiireherne rühm)
15.04.2015 kell 10.00 – Pangapealse lasteaed (Pilvepõnnide rühm)
12.04.2015 kell 21.00 – Kosmonautikapäev (kõigile avatud kell 21.00-24.00)
10.04.2015 kell 21.00 – Laste- ja noortekeskus Tuluke
07.04.2015 kell 20.00 – Ericsson Eesti AS
07.04.2015 kell 17.30 – Nõmme-Tallinn Rotary Klubi
31.03.2015 kell 12.00 – Mektory kosmosekursus
26.03.2015 kell 20.00 – astronoomia huviring
24.03.2015 kell 18.00 – org Rauno Gordon
20.03.2015 kell 11.00 – PÄIKESEVARJUTUS (kell 11.00-13.00)
18.03.2015 kell 20.00 – Nõmme Heakorra Selts
18.03.2015 kell 19.00 – astronoomia huviring
17.03.2015 kell 19.30 – org Denry Aron
17.03.2015 kell 10.00 – TTÜ tehnoloogialaager “Kosmos”
13.03.2015 kell 13.00 – TTÜ
13.03.2015 kell 10.45 – TTÜ (Maarja Ojamaa)
12.03.2015 kell 18.00 – org Laura Nõlvak
12.03.2015 kell 10.00 – Rõõmupesa lasteaed
11.03.2015 kell 19.45 – org Rauno Gordon
11.03.2015 kell 17.00 – teleskoop Solarise keskuses
05.03.2015 kell 19.00 – org Vive Pandis (kodutütred)
05.03.2015 kell 18.00 – org Vive Pandis (kodutütred)
26.02.2015 kell 17.30 – Mektory kosmosetöötuba (TNN)
25.02.2015 kell 21.00 – org Adu Vaarmann
19.02.2015 kell 17.00 – astronoomia huviring
29.01.2015 kell 18.30 –
29.01.2015 kell 15.00 – Mektory kosmoseloeng
29.01.2015 kell 12.30 – BOP
23.01.2015 kell 14.00 – Mektory kosmoseloeng
17.01.2015 kell 10.00 – TTÜ Tehnoloogiakooli kosmosetranspordi kursus
16.01.2015 kell 11.30 – Männikäbi lasteaed (Krõllid)
15.01.2015 kell 19.30 – org Jana Kadastik
15.01.2015 kell 18.00 – Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool
09.01.2015 kell 09.00 – org Andi Hektor
08.01.2015 kell 18.30 – org Risto Paalonen
08.01.2015 kell 17.00 – astronoomia huviring

Registreeritud ekskursioonid ja üritused alates 01.01.2014

16.12.2014 kell 17.00 – astronoomia huviring
11.12.2014 kell 17.30 – Ball Transport OÜ
11.12.2014 kell 11.00 – Mektory kosmoseloeng
04.12.2014 kell 18.00 – Eesti Evangeelsete Üliõpilaste Ühendus
04.12.2014 kell 16.00 – astronoomia huviring
03.12.2014 kell 18.00 – TTÜ praktikum
20.11.2014 kell 14.00 – Mektory kosmoseloeng
19.11.2014 kell 11.00 – Kaarli Kooli lasteaed
15.11.2014 kell 10.00 – TTÜ Tehnoloogiakooli kursus “Retk teadusmaailma”
13.11.2014 kell 14.00 – Mektory kosmoseloeng
13.11.2014 kell 12.30 – Mektory kosmoseloeng
06.11.2014 kell 14.00 – Mektory kosmoseloeng (Tabasalu Ühisgümnaasium IX klass)
06.11.2014 kell 12.00 – Mektory kosmoseloeng
05.11.2014 kell 11.00 – Haabersti Sotsiaalkeskus
04.11.2014 kell 11.00 – Pelgulinna Gümnaasium (IV klass)
31.10.2014 kell Xx.Xx – org Kaili Palmik
30.10.2014 kell 16.15 – astronoomia huviring
30.10.2014 kell 14.30 – Mektory kosmoseloeng
29.10.2014 kell 10.00 – Vesiroosi Lasteaed
16.10.2014 kell 12.00 – Mektory kosmoseloeng (Kernu kool VII&IX klass)
16.10.2014 kell 11.00 – Mektory kosmoseloeng (Tabasalu IV klass)
16.10.2014 kell 10.00 – Mektory kosmoseloeng (Tallinna Saksa Gümnaasium)
14.10.2014 kell 11.00 – Loo Keskkool (IV klass)
02.10.2014 kell 13.00 – Mektory kosmoseloeng (Nõmme Põhikool V klass)
01.10.2014 kell 20.00 – org Anu Melioranski
30.09.2014 kell 20.00 – org Margit Gross
27.09.2014 kell 18.30 – org Heli Nurger
27.09.2014 kell 16.00 – org Carmen Kaljulaid
26.09.2014 kell 19.00 – Teadlaste öö 2014 (kõigile avatud 18.00 – 00.00)
17.09.2014 kell 19.00 – org Ethel
11.09.2014 kell 11.00 – Mektory kosmoseloeng
10.09.2014 kell 18.30 – BOP
05.09.2014 kell 17.00 – org Mart Vihmand
04.09.2014 kell 21.00 – org Anti Siimer
02.09.2014 kell 20.00 – org Greta Roosaar
01.09.2014 kell 21.30 – TTÜ tähevaatlus
01.09.2014 kell 20.30 – TTÜ tähevaatlus
14.08.2014 kell 21.00 – loenguõhtu Tallinna Botaanikaaias
12.08.2014 kell 21.00 – TTÜ Mektory kosmoseõhtu
10.08.2014 kell 21.00 – TTÜ Mektory kosmoseõhtu
18.06.2014 kell 14.00 – org Reisnerid
18.06.2014 kell 13.15 – Nõmme Noortemaja
18.06.2014 kell 12.00 – Nõmme Noortemaja
17.06.2014 kell 13.15 – Nõmme Noortemaja
17.06.2014 kell 12.00 – Nõmme Noortemaja
16.06.2014 kell 13.15 – Nõmme Noortemaja
16.06.2014 kell 12.00 – Nõmme Noortemaja
13.06.2014 kell 13.15 – Nõmme Noortemaja
13.06.2014 kell 12.00 – Nõmme Noortemaja
06.06.2014 kell 22.30 – org Merike Mägi
05.06.2014 kell 23.30 – org Jelena Mets.
05.06.2014 kell 01.30 – TTÜ
04.06.2014 kell 23.00 – org Siiri Kodanipork
27.05.2014 kell 16.30 – org Silver Seeblum
26.05.2014 kell 23.00 – org Kaido Põder
23.05.2014 kell 24.00 – org Meeri Sõerd
23.05.2014 kell 23.00 – org Veljo Sinivee
22.05.2014 kell 23.00 – org Marju Tulva
17.05.2014 kell 18.00 – Muuseumiöö 2014 (kõigile avatud 18.00-01.00, muuseumiöö täpsem ajakava)
15.05.2014 kell 17.00 – Loov Nõmme
14.05.2014 kell 23.00 – Viktor Kondin
14.05.2014 kell 22.00 – Muraste külaselts
06.05.2014 kell 19.00 – teleskoobi kasutamise kursus lastele II
30.04.2014 kell 13.00 – Tallinna Saksa Gümnaasium IX klass
29.04.2014 kell 19.00 – teleskoobi kasutamise kursus lastele I
25.04.2014 kell 22.30 – Villa Nõva tähevaatlus
24.04.2014 kell 12.00 – TTÜ Kosmosekeskuse avamine
23.04.2014 kell 10.15 – teleskoobi koolitus õpetajatele.
17.04.2014 kell 12.00 – org Mart Vihmand
16.04.2014 kell 23.30 – org Pavel & Vitali
16.04.2014 kell 21.00 – Jakob Westholmi Gümnaasium
12.04.2014 kell 20.00 – Kosmonautikapäev tähetornis (kõigile avatud 20.00-24.00, kell 20.20-21.20 loeng)
09.04.2014 kell 22.00 – tähevaatlus TTÜ töötajatele
08.04.2014 kell 16.00 – TTÜ
02.04.2014 kell 21.30 – avalik tähevaatlus RMK Nõva looduskeskuses
26.03.2014 kell 22.00 – org Tarmo Suviste
26.03.2014 kell 21.00 – TTÜ FI
26.03.2014 kell 20.00 – org Rain Pints
26.03.2014 kell 19.00 – org Jaan Kasak
12.03.2014 kell 21.00 – org Ave Tähepõld
12.03.2014 kell 19.00 – AS Kevelt (loengu- ja vaatlusõhtu)
11.03.2014 kell 19.00 – TÜ Õigusteaduskond (Enn Kasak)
05.03.2014 kell 19.00 – Geograafia Selts
25.02.2014 kell 19.00 – Geograafia Selts
15.02.2014 kell 13.00 – Galileo Galilei sünnipäeva üritus
06.02.2014 kell 18.00 – VEBT
06.02.2014 kell 11.00 – Pääsusilma Lasteaed
30.01.2015 kell 17.00 – TTS
28.01.2014 kell 20.30 – org Jelena Ainson
28.01.2014 kell 20.00 – org Aire Murd
28.01.2014 kell 18.00 – valgusreostuse mõõtmised (Martin Ojamets)
21.01.2014 kell 20.00 – org Eero Kiipli
21.01.2014 kell 18.00 – TTÜ & Rauno Pilvik
16.01.2014 kell 13.30 – org Mattias Tammet

Registreeritud ekskursioonid ja üritused alates 01.01.2013

18.12.2013 kell 19.00 – org Henri Hütt
13.12.2013 kell 18.00 – org Arno Urgas
12.12.2013 kell 18.00 – org Mihkel Luks
11.12.2013 kell 19.00 – org Triin Nolo
05.12.2013 kell 18.00 – NvGO nõupidamine
27.11.2013 kell 18.00 – TTÜ Tehnoloogiakooli kursus “Praktiline astronoomia”
21.11.2013 kell 18.00 – Astrofüüsika loeng (TTÜ)
20.11.2013 kell 22.00 – org Kadi Taalberg
20.11.2013 kell 18.00 – TTÜ Tehnoloogiakooli kursus “Praktiline astronoomia”
14.11.2013 kell 18.30 – org Siim Tohver
14.11.2013 kell 15.00 – ajurünnak
14.11.2013 kell 11.00 – Tallinna Kivimäe Põhikool
13.11.2013 kell 22.15 – Minu Maailma auhinna ekskursioon (Katre-Liis)
13.11.2013 kell 18.00 – TTÜ Tehnoloogiakooli kursus “Praktiline astronoomia”
12.11.2013 kell 18.00 – Toome Eralasteaed (“Isad ja lapsed”)
12.11.2013 kell 14.00 – Järvakandi Gümnaasium
07.11.2013 kell 18.30 – Geopeitus.ee
06.11.2013 kell 18.00 – TTÜ Tehnoloogiakooli kursus “Praktiline astronoomia”
05.11.2013 kell 19.00 – org Isaac G. P.
05.11.2013 kell 18.30 – org Andrei Kraiko.
31.10.2013 kell 16.00 – teaduslabori külastus TTÜ insenerinädala raames
30.10.2013 kell 22.00 – org Roman Lutsit
30.10.2013 kell 18.00 – TTÜ Tehnoloogiakooli kursus “Praktiline astronoomia”
29.10.2013 kell 19.00 – teleskoobi kasutamise kursus III.
17.10.2013 kell 20.00 – Tallinna Muusikakeskkool (IV b)
17.10.2013 kell 18.00 – TTÜ Raamatupidamise ja eelarve osakond
16.10.2013 kell 22.00 – org Ivo
16.10.2013 kell 21.30 – org Tõnu Prii
16.10.2013 kell 18.00 – TTÜ Tehnoloogiakooli kursus “Praktiline astronoomia”
16.10.2013 kell 13.00 – org Valdek Putkemaa
15.10.2013 kell 19.00 – teleskoobi kasutamise kursus II
15.10.2013 kell 11.15 – Loo Keskkool (IV klass)
09.10.2013 kell 18.00 – TTÜ Tehnoloogiakooli kursus “Praktiline astronoomia”
08.10.2013 kell 19.00 – teleskoobi kasutamise kursus I
02.10.2013 kell 18.00 – TTÜ Tehnoloogiakooli kursus “Praktiline astronoomia”
27.09.2013 kell 21.00 – Teadlaste öö 2013 (kõigile avatud 21.00-01.00)
27.09.2013 kell 18.00 – kosmosenäituse ekskursioonid TTÜ muuseumis
26.09.2013 kell 16.00 – Bernhard Schmidti stendinäituse avamine
26.09.2013 kell 13.00 – Tallinna Tehnikagümnaasium (VII klass)
25.09.2013 kell 18.00 – TTÜ Tehnoloogiakooli kursus “Praktiline astronoomia”
24.09.2013 kell 22.00 – org Veiko Ilus.
19.09.2013 kell 22.00 – org Tanel Vaarmann
19.09.2013 kell 20.00 – org Marion Piirmets
19.09.2013 kell 12.00 – Rannarahva Muuseum
18.09.2013 kell 12.00 – Ääsmäe Põhikool (IV klass)
12.09.2013 kell 21.30 – org Veera Mägi
12.09.2013 kell 20.30 – org Birgit Škerin
11.09.2013 kell 19.00 – “Kuuuurijate õhtu” (kõigile avatud 19.00-21.00)
03.09.2013 kell 18.00 – kohtumine vabatahtlikega vol3
29.08.2013 kell 22.00 – org Margit Helmja
28.08.2013 kell 19.00 – kohtumine vabatahtlikega vol2
27.08.2013 kell 23.30 – org tähevaatlus laste ja lastelastega.
27.08.2013 kell 22.00 – org Aleksandra Ikonnikova
16.08.2013 kell 22.30 – org Lembit Kurik
15.08.2013 kell 23.00 – org Priit
15.08.2013 kell 19.00 – kohtumine vabatahtlikega
14.08.2013 kell 23.15 – org Keio Velström.
14.08.2013 kell 20.30 – Keskkonnauuringute Keskus
13.08.2013 kell 21.30 – org Jaanika Ventsel
13.08.2013 kell 20.30 – Lili, Triinu-Liis, Kirsi ja Aire
13.08.2013 kell 12.00 – von Glehnid Brasiiliast
09.08.2013 kell 13.00 – org Seppo Linnaluoto (URSA)
03.08.2013 kell 21.30 – “Kosmos ja muusika”
02.08.2013 kell 21.00 – Nõmme Jazz (avatud 20.00-23.00, selge taeva korral kuni 01.00)
02.08.2013 kell 19.30 – org Erki Korp
10.06.2013 kell 18.30 – jalutajad tähetorniga tutvumas
10.06.2013 kell 17.00 – Hõissa pulmad!
31.05.2013 kell 23.00 – Tallinna Tehnikagümnaasium
31.05.2013 kell 22.00 – Tallinna Tehnikagümnaasium (3a)
18.05.2013 kell 18.00 – Muuseumiöö 2013 (kõigile avatud 18.00-01.00)
14.05.2013 kell 12.00 – Linnaleht (Ants Vill)
10.05.2013 kell 13.00 – Akseli Virtanen (Balti Filmi- ja Meediakool)
10.05.2013 kell 01.00 – von Glehnid külas (org Erki Korp)
09.05.2013 kell 10.30 – Lastekeskus Midrimaailm
12.04.2013 kell 20.00 – Kosmonautikapäev (kõigile avatud 20.00-23.00)
11.04.2013 kell 21.00 – org Birgit Škerin
05.04.2013 kell 12.15 – Rocca al Mare Kool
05.04.2013 kell 10.45 – Rocca al Mare Kool
04.04.2013 kell 13.00 – ajurünnak koos MTÜ Loov Nõmmega
03.04.2013 kell 21.30 – Tallinna Tähetorni Seltsi vaatlusõhtu (registreerunutele)
03.04.2013 kell 20.00 – TTS X
22.03.2013 kell 19.30 – org Igor Volke
21.03.2013 kell 10.40 – Pääsusilma Lasteaed
21.03.2013 kell 10.00 – Pääsusilma Lasteaed
20.03.2013 kell 20.30 – TTS IX
20.03.2013 kell 19.30 – org Veljo Sinivee
20.03.2013 kell 14.00 – Tehnoloogialaager (TTÜ Avatud Ülikool)
14.03.2013 kell 23.00 – org Marko Pomerants
14.03.2013 kell 22.00 – org Darja Dergatsova
14.03.2013 kell 21.00 – Prantsuse Lütseum
14.03.2013 kell 20.00 – Jakob Westholmi Gümnaasium
14.03.2013 kell 18.30 – komeedi Pan-STARRS avalik vaatlus
13.03.2013 kell 20.00 – TTS VIII
13.03.2013 kell 17.30 – komeedi Pan-STARRS avalik vaatlus
08.03.2013 kell 22.00 – üritus “Naistepäeva eri”
08.03.2013 kell 20.00 – org Juta Kübarsepp
07.03.2013 kell 20.00 – vaatlusõhtu kutsutud külalistele
07.03.2013 kell 19.00 – Prantsuse Lütseum
06.03.2013 kell 20.00 – tähetorni tutvumisõhtu (tuleb registreeruda)
06.03.2013 kell 18.00 – TTS VII
06.03.2013 kell 16.15 – MTÜ Loov Nõmme
01.03.2013 kell 18.30 – Keila SOS Lasteküla
27.02.2013 kell 18.00 – TTS VI
20.02.2013 kell 18.00 – TTS V
20.02.2013 kell 15.00 – Keskkonnanädala filmivõtted (Hannula Lepp)
13.02.2013 kell 18.00 – TTS IV (*)
13.02.2013 kell 10.00 – TTÜ ja Invent Baltics
06.02.2013 kell 18.00 – TTS III
25.01.2013 kell 19.00 – tähetorni tutvumisõhtu
21.01.2013 kell 11.00 – TallinnaTV
18.01.2013 kell 20.15 – org Silver Reek
18.01.2013 kell 19.45 – org Kened Aavamägi
16.01.2013 kell 18.00 – TTÜ astrofüüsika
09.01.2013 kell 17.30 – TTS II
08.01.2013 kell 18.00 – TTÜ astrofüüsika
03.01.2013 kell 17.00 – TTS I

Registreeritud ekskursioonid ja üritused alates 01.01.2012

18.12.2012 kell 18.00 – Astronoomiaringi loeng “Eesti valgusreostus” Tartu Tähetornis
28.11.2012 kell 11.00 – Lasteaed Karikakar
14.11.2012 kell 11.00 – Lasteaed Pallipõnn
25.10.2012 kell 16.00 – TTÜ Tehnoloogiakooli kursus “Praktiline astronoomia”
25.10.2012 kell 14.00 – Tallinna Huvikeskus Kullo
25.10.2012 kell 11.00 – TTÜ Tehnoloogiakooli kursus “Praktiline astronoomia”
24.10.2012 kell 18.00 – TTÜ Tehnoloogiakooli kursus “Praktiline astronoomia”
24.10.2012 kell 11.00 – TTÜ Tehnoloogiakooli kursus “Praktiline astronoomia”
23.10.2012 kell 18.00 – TTÜ Tehnoloogiakooli kursus “Praktiline astronoomia”
23.10.2012 kell 15.30 – Audentese Huvikeskus
23.10.2012 kell 14.30 – Haabersti Noortekeskus
23.10.2012 kell 11.00 – TTÜ Tehnoloogiakooli kursus “Praktiline astronoomia”
17.10.2012 kell 22.30 – org Jaanika Ventsel
17.10.2012 kell 18.00 – TTÜ Tehnoloogiakooli kursus “Praktiline astronoomia”
16.10.2012 kell 21.00 – Laagri Kool
16.10.2012 kell 20.00 – Laagri Kool
10.10.2012 kell 18.00 – TTÜ Tehnoloogiakooli kursus “Praktiline astronoomia”
04.10.2012 kell 20.30 – Tallinna Tähetorni vaatlusõhtu. Meteoriitide näitus. Kõigile avatud 20.30-01.00. Annetuste kogumine.
04.10.2012 kell 18.00 – Esimese satelliidi lennule pühendatud avalik loeng “Satelliitide minevik, olevik ja tulevik”. Lektorid E. Ergma ja V.V.Pustõnski. Toimub TTÜ-s.
03.10.2012 kell 18.00 – TTÜ Tehnoloogiakooli kursus “Praktiline astronoomia”
28.09.2012 kell 24.00 – Teadlaste öö 2012. Kõigile avatud 00.00-02.00. Annetuste kogumine.
28.09.2012 kell 20.00 – Tähevaatlus Palmse mõisas
27.09.2012 kell 15.00 – Tallinna Vaimse Tervise Keskus
26.09.2012 kell 18.00 – TTÜ Tehnoloogiakooli kursus “Praktiline astronoomia”
19.09.2012 kell 18.00 – TTÜ Tehnoloogiakooli kursus “Praktiline astronoomia”
13.09.2012 kell 18.00 – TTÜ Tehnoloogiakooli kursus “Praktiline astronoomia”
12.09.2012 kell 22,45 – org Eveli Kajak
12.09.2012 kell 22.30 – org Simo
12.09.2012 kell 21.00 – org Urmas Antje
04.09.2012 kell 20.00 – TTÜ Lennundus- ja kosmonautikaklubi (Paul Liias)
30.08.2012 kell 11.00 – TTÜ Raadioamatööride klubi (Andres Taklaja)
29.08.2012 kell 14.00 – laste linnalaager (org Tiiu Õun)
18.08.2012 kell 23.00 – org Svea Schiff
16.08.2012 kell 23.00 – org Piret Seppel
08.08.2012 kell 12.15 – endised nõmmekad ja külalised Põlvamaalt
08.08.2012 kell 11.00 – Mustamäe Avatud Noortekeskus
07.08.2012 kell 23.00 – org Kätlin Laas
03.08.2012 kell 20.00 – Nõmme Jazz
04.07.2012 kell 23.59 – org Anne Piirsalu
13.06.2012 kell 23.30 – org Anti Siimer
12.06.2012 kell 11.00 – Käsitööjaama linnalaager (Liina Parts)
08.06.2012 kell 17.00 – org Erki Korp
06.06.2012 kell 04.00 – Veenuse üleminek Päikesest (4.00-8.00)
28.05.2012 kell 22.30 – Kuu-Marss-Saturn (registreeruda mario.mars@ttu.ee)
28.05.2012 kell 11.00 – Tallinna Vanalinna Päevad (Kohtuotsa vaateplatvorm)
27.05.2012 kell 10.00 – Roheliste Väravate Tänav (10.00-17.00)
26.05.2012 kell 13.00 – Glehni pargi päev (igal pooltunnil pääseb 25 inimest torni, ametlik lõpp 16.00)
20.05.2012 kell 22.30 – org Nemo Tabur
20.05.2012 kell 21.00 – kaks jalutajat
19.05.2012 kell 18.00 – Muuseumiöö 2012 (kõigile avatud 18.00-01.00)
16.05.2012 kell 10.00 – tähetorni mälestuste kogumine 10.00-12.00
15.05.2012 kell 22.15 – org Ksenia Ess
15.05.2012 kell 17.00 – Nõmme Vanameeste Klubi (org Urmas Lepik)
09.05.2012 kell 22.00 – Naiskodukaitse Tallinna Ringkond
09.05.2012 kell 19.30 – Tallinna Tehnikagümnaasium
09.05.2012 kell 12.00 – org Riina Tamm
09.05.2012 kell 11.00 – külalised Venemaalt
09.05.2012 kell 10.00 – tähetorni mälestuste kogumine 10.00-12.00
08.05.2012 kell 22.00 – tudengipäevade tähevaatluse üritus
08.05.2012 kell 12.30 – külaline Kanadast
08.05.2012 kell 11.30 – külalised Venemaalt
08.05.2012 kell 10.30 – Lasteaed Pallipõnn
03.05.2012 kell 22.00 – org Riina Laurimaa (Apotheka töötajad)
02.05.2012 kell 21.45 – org Janne Luigla
02.05.2012 kell 13.00 – loeng raadiomajas EAL Seenioride Klubi kutsel.
26.04.2012 kell 21.00 – Jakob Westholmi Gümnaasium
25.04.2012 kell 21.30 – org Floriin Nöör
25.04.2012 kell 19.30 – Tallinna Tehnikagümnaasium
25.04.2012 kell 19.00 – org Viktorija Fridman
24.04.2012 kell 22.00 – org Katrin Hämelainen
24.04.2012 kell 18.00 – TTÜ Avatud Ülikool (18.00-22.00)
19.04.2012 kell 21.30 – org Anne Heidmets
19.04.2012 kell 20.30 – org Indrek Karo
18.04.2012 kell 21.00 – org Griselda Rosenberg.
18.04.2012 kell 19.30 – Tallinna Tehnikagümnaasium (19.30-21.00)
17.04.2012 kell 18.00 – TTÜ Avatud Ülikool (18.00-22.00)
12.04.2012 kell 21.00 – Kosmonautikapäeva üritus. (Tallinna Linnavalitsuse töötajatele)
11.04.2012 kell 23.00 – org Martin Saarnak
11.04.2012 kell 21.00 – EAS (Madis Võõras)
11.04.2012 kell 19.30 – Tallinna Tehnikagümnaasium (19.30-21.00)
10.04.2012 kell 22.00 – org Anna Ojap
10.04.2012 kell 18.00 – TTÜ Avatud Ülikool (18.00-22.00)
05.04.2012 kell 18.00 – org Indrek Pruul
04.04.2012 kell 22.00 – org Margus Toots
04.04.2012 kell 21.00 – org Uku Presmann
04.04.2012 kell 19.30 – Tallinna Tehnikagümnaasium (19.30-21.00)
04.04.2012 kell 15.00 – MTÜ Teadusesõber
03.04.2012 kell 18.00 – TTÜ Avatud Ülikool (18.00-22.00)
29.03.2012 kell 18.00 – org Indrek Pruul
28.03.2012 kell 21.00 – org Olivia Sillandi
28.03.2012 kell 19.30 – Tallinna Tehnikagümnaasium (19.30-21.00)
28.03.2012 kell 15.00 – org Kirill Konstantinov
27.03.2012 kell 20.00 – Taevavaatlusõhtu. (TTÜ töötajatele)
21.03.2012 kell 17.00 – TTÜ Avatud Ülikool
20.03.2012 kell 17.00 – TTÜ Avatud Ülikool
20.03.2012 kell 15.00 – Lasnamäe Noortekeskus (org Merle Piiskop)
15.03.2012 kell 18.00 – TTÜ Avatud Ülikool
14.03.2012 kell 19.30 – Tallinna Tehnikagümnaasium
14.03.2012 kell 19.00 – org Tanel Moritz
14.03.2012 kell 18.30 – org Eveli Sokman
14.03.2012 kell 15.00 – MTÜ Teadusesõber (org Merle Tiigisoon)
13.03.2012 kell 22.00 – Taevavaatlusõhtu. (Kõigile avatud)
13.03.2012 kell 21.00 – org Rein Rüüsak
13.03.2012 kell 20.00 – org Helena Israel
13.03.2012 kell 19.30 – org Aimar Meliste
13.03.2012 kell 19.00 – org Ruti Sirak
08.03.2012 kell 21.00 – org Madis Tuul
08.03.2012 kell 19.00 – org Margus Toots
08.03.2012 kell 19.00 – org Ilja Teletskun
08.03.2012 kell 18.00 – org Raido Pajusi
07.03.2012 kell 19.30 – Tallinna Tehnikagümnaasium
07.03.2012 kell 18.30 – org Artur Rohtla
06.03.2012 kell 20.00 – TTÜ Avatud Ülikool (kursus)
29.03.2012 kell 19.30 – Tallinna Tehnikagümnaasium
23.03.2012 kell 19.00 – Tallinna Ülikool (org Kai Rohtla)
22.03.2012 kell 19.30 – Tallinna Tehnikagümnaasium
22.03.2012 kell 18.30 – org Tähte Delina Vaht
14.02.2012 kell 18.00 – org Helena Tubli
14.02.2012 kell 13.00 – ETV võttegrupp
08.02.2012 kell 21.00 – org Mairi Männiste
01.02.2012 kell 21.00 – org Monika Rusing
31.01.2012 kell 19.00 – org Kairi Tamberg
26.01.2012 kell 18.00 – Prantsuse Lütseum

Registreerunud ekskursioonid alates 01.01.2011

01.12.2011 kell 11.00 – Lasteaed Pallipõnn
30.11.2011 kell 19.00 – org Tiit Keskküla
29.11.2011 kell 11.20 – loeng Vasalemma Põhikoolis “Astronoomia meie ümber”
17.11.2011 kell 20.30 – Jakob Westholmi Gümnaasium
17.11.2011 kell 19.00 – Padise Põhikool
17.11.2011 kell 11.00 – Laagri Kool (4s)
16.11.2011 kell 20.00 – Tallinna Tehnikagümnaasium
16.11.2011 kell 18.30 – astronoomiahuviliste ühendus Ridamus
12.11.2011 kell 16.00 – Nõmme 85. sünnipäev. Kõigile avatud 16.00-21.00
10.11.2011 kell 21.30 – TTÜ füüsikute motivatsiooniüritus
10.11.2011 kell 21.00 – org Sander Ruul
10.11.2011 kell 19.00 – org Marek Tihkan
09.11.2011 kell 20.00 – Tallinna Tehnikagümnaasium
09.11.2011 kell 19.30 – org Urmas Laur
09.11.2011 kell 12.00 – Maardu Gümnaasium “Oma silm on kuningas”
08.11.2011 kell 21.00 – org Anastassia
08.11.2011 kell 20.00 – org Marika Lunden
03.11.2011 kell 11.00 – loeng Tallinna Tehnikagümnaasiumis “Miks peaks õppima astronoomiat?”
02.11.2011 kell 20.00 – Tallinna Tehnikagümnaasium
27.10.2011 kell 18.00 – linnalaager põhikooli õpilastele (TTÜ Avatud Ülikool)
27.10.2011 kell 12.00 – Lastekeskus Tähetorn
26.10.2011 kell 23.00 – org Kariina Stepanova
26.10.2011 kell 22.00 – org Tiina Mikk
26.10.2011 kell 18.00 – koolituspäev õpetajatele (TTÜ Avatud Ülikool)
20.10.2011 kell 22.00 – org Sirje Sildever
20.10.2011 kell 21.00 – org Veera Mägi
20.10.2011 kell 09.00 – Kivimäe Põhikool (4b)
19.10.2011 kell 20.00 – Tallinna Tehnikagümnaasium
12.10.2011 kell 21.30 – org Max Jermakov
12.10.2011 kell 20.00 – Tallinna Tehnikagümnaasium
12.10.2011 kell 11.00 – Kivimäe Põhikool (4a)
11.10.2011 kell 21.15 – org Kristiina Kalinitševa
11.10.2011 kell 18.15 – TTÜ astrofüüsika praktikum
05.10.2011 kell 23.00 – MTÜ Loov Nõmme
05.10.2011 kell 22.00 – org Sander Ruul
05.10.2011 kell 20.00 – Tallinna Tehnikagümnaasium
04.10.2011 kell 22.00 – org Anto Liivat
27.09.2011 kell 20.00 – Tallinna Tehnikagümnaasium
24.09.2011 kell 01.30 – Teadlaste öö 2011. Kõigile avatud 01.30-03.30.
24.09.2011 kell 00.00 – org Riina Vanatoa
23.09.2011 kell 19.00 – Palmse Mõisa teeõhtu tähtedega
22.09.2011 kell 20.00 – org Vladimir Kurs
14.09.2011 kell 21.00 – Juulius tähetornis. TTÜ üliõpilastele avatud 21.00-00.00
13.09.2011 kell 23.00 – Nordea Finance Estonia AS
13.09.2011 kell 21.00 – TTÜ astrofüüsika praktikum
07.09.2011 kell 21.30 – org Anneli Tõnspoeg, ei toimunud
07.09.2011 kell 20.00 – Kuusalu noorkotkad ja kodutütred
06.09.2011 kell 22.30 – org Toomas Altnurme
06.09.2011 kell 19.00 – kohtumine tähetorni vabatahtlikega
02.09.2011 kell 22.30 – tähevaatlus Tallinna Vanasadamas
01.09.2011 kell 22.00 – Õhtu tähtedega – Kõigile avatud 22.00-01.00
01.09.2011 kell 18.30 – Õhtu Kuuga – Tasuta üritus 30-le esimest kooliteed alustavale lapsele.
30.08.2011 kell 22.30 – org Alari Maavere
24.08.2011 kell 23.00 – org Andrus Tamboom
17.08.2011 kell 23.45 – org Märt Põlma
17.08.2011 kell 23.00 – org Gert Kaju
17.08.2011 kell 22.00 – org Tõnu Prii
16.08.2011 kell 21.30 – org Veljo Sinivee
13.08.2011 kell 23.00 – teleskoop Kumari laiul
12.08.2011 kell 00.00 – Haapsalu avalik vaatlus
11.08.2011 kell 22.00 – org Sirli Alles, ei toimunud
11.08.2011 kell 19.00 – pulmalised Glehni lossist
06.08.2011 kell 21.00 – Nõmme Jazz 2011. Kõigile avatud 21.00-01.00
05.08.2011 kell 21.00 – Nõmme Jazz 2011. Kõigile avatud 21.00-01.00
22.06.2011 kell 19.00 – perekond Õismäelt
01.06.2011 kell 23.00 – org Martina Maas, ei toimunud
01.05.2011 kell 00.00 – org Annika
31.05.2011 kell 23.00 – org Anna Ojap
19.05.2011 kell 12.00 – org giid Jelena
19.05.2011 kell 10.30 – Haapsalu Gümnaasium
18.05.2011 kell 22.30 – org Tiiu Kravtsev
14.05.2011 kell 18.00 – Muuseumiöö 2011. Kõigile avatud 18.00-01.00
10.05.2011 kell 22.00 – org Aire Murd
10.05.2011 kell 19.00 – Raadioamatööride Klubi
27.04.2011 kell 21.15 – Prantsuse Lütseum (V kl)
20.04.2011 kell 20.30 – Prantsuse Lütseum (III kl)
19.04.2011 kell 22.30 – org Aleksei Razin
12.04.2011 kell 21.30 – TTÜ personal 2 (kosmonautika päev)
12.04.2011 kell 20.30 – TTÜ personal 1 (kosmonautika päev)
12.04.2011 kell 19.45 – kaks jalutajat
07.04.2011 kell 10.00 – Päikesejänku Lasteaed (org Eha Nass)
06.04.2011 kell 10.00 – Teadushommik Piip ja Tuut Mängumajas
29.03.2011 kell 21.00 – org Anu Karula
16.03.2011 kell 19.30 – org Veera Makina-Mägi
08.03.2011 kell 19.00 – org Mart Stöör
08.03.2011 kell 18.30 – org naiskodanik
23.02.2011 kell 19.00 – org Katri Möldre
23.02.2011 kell 17.30 – Kanal2 võttegrupp
22.02.2011 kell 20.00 – org Kersti Nõmmela
17.02.2011 kell 10.00 – TTÜ muuseum
10.02.2011 kell 18.30 – org Mariin Veetamm
10.02.2011 kell 18.30 – org Urmas Kibur
12.01.2011 kell 18.00 – TTÜ

Registreerunud ekskursioonid alates 01.01.2010

08.12.2010 kell 18.30 – TTÜ
09.08.2010 kell 22.00 – org Kelli
09.08.2010 kell 20.30 – org Merilin Jürjo
03.06.2010 kell 16.00 – Tallinna Nõmme Gümnaasium
16.05.2010 kell 22.30 – org M.J.
12.05.2010 kell 22.00 – Pirita Majandusgümnaasium
28.04.2010 kell 14.30 – Tallinna 32. Keskkool
15.04.2010 kell 17.00 – Geopeitus
27.01.2010 kell Xx.Xx – Tallinna 32. Keskkool
21.01.2010 kell 18.30 – Vana-Kalamaja Täiskasvanute Gümnaasium
20.01.2010 kell 14.00 – Tallinna 32. Keskkool
19.01.2010 kell 19.30 – org Andrei Korablev

Registreerunud ekskursioonid alates 01.01.2009

18.12.2009 kell 08.15 – Nõmme Põhikool
04.12.2009 kell 10.00 – TTÜ
23.10.2009 kell 19.00 – org Tiit Tõnismäe
08.10.2009 kell 20.00 – org Kadri Krooni
01.10.2009 kell 20.30 – Vanalinna Hariduskolleegium
30.09.2009 kell 20.30 – Vanalinna Hariduskolleegium
29.09.2009 kell 20.30 – ajakirjanike meediapäev
23.09.2009 kell 20.00 – Tallinna Tehnikagümnaasium
21.09.2009 kell 20.00 – Tallinna Tehnikagümnaasium
16.09.2009 kell 21.00 – org Jüri Saar
14.09.2009 kell 21.00 – Prantsuse Lütseum II
11.09.2009 kell 21.00 – org Annely Põld
10.09.2009 kell 21.45 – org Kristina
10.09.2009 kell 21.45 – org Kristina
10.09.2009 kell 21.00 – Prantsuse Lütseum
10.09.2009 kell 11.00 – noortekeskus Juks
02.09.2009 kell 21.30 – org Maili
27.08.2009 kell 21.45 – org Ljudmilla Ljulko
28.05.2009 kell 22.00 – Tallinna Arte Gümnaasium
08.05.2009 kell 21.30 – Prantsuse Lütseum
02.04.2009 kell 20.00 – org Andres Kukke
03.03.2009 kell 16.00 – Füüsikaõpetajate Sektsioon
02.03.2009 kell 18.30 – org Ljudmilla Ljulko
25.02.2009 kell 18.30 – org Indrek Pruul
18.02.2009 kell 18.30 – Nõmme Erakool
10.02.2009 kell 19.30 – org Aili Veskimägi
04.02.2009 kell 18.30 – Infovara
02.02.2009 kell 20.30 – org Tiia Piirisild
02.02.2009 kell 19.00 – org Arno Paul
28.01.2008 kell 10.30 – Pääsusilma Lasteaed
21.01.2009 kell 18.00 – Vana-Kalamaja Täiskasvanute Gümnaasium
20.01.2009 kell 18.00 – org Sirje Keevallik
08.01.2009 kell 18.30 – org Helen Reinpuu
05.01.2009 kell 18.00 – Prantsuse Lütseum

Registreerunud ekskursioonid alates 01.01.2008

10.12.2008 kell 14.30 – Eesti Lastefond
09.12.2008 kell 20.00 – org Annaliisa
28.11.2008 kell 13.00 – TTÜ
27.11.2008 kell 18.00 – AKM
10.11.2008 kell 18.00 – Seesam Kindlustus
06.11.2008 kell 18.00 – Tallinna Nõmme Gümnaasium
29.05.2008 kell 15.30 – Meelespea Lasteaed
28.05.2008 kell 17.30 – ring
20.05.2008 kell 20.00 – Vanatehnika Klubi
19.05.2008 kell 21.00 – org Janek Taaler
13.05.2008 kell 21.00 – Tallinna 37. Keskkool
08.05.2008 kell 10.00 – Äripäev
04.05.2008 kell 12.00 – Nõmme Põhikool
10.04.2008 kell 19.00 – org Leho Lõhmus
03.04.2008 kell 21.00 – Infovara
20.03.2008 kell 21.00 – org Kersti Nõmmela
20.03.2008 kell 20.00 – org Andres & teised
01.03.2008 kell 12.00 – ring
28.02.2008 kell 18.00 – Tallinna Ülikool
21.02.2008 kell 21.00 – org Ülo Stallmeister
21.02.2008 kell 20.00 – org Argo Kirikal
09.02.2008 kell 12.00 – ring
01.02.2008 kell 11.00 – Päikesejänku Lasteaed
25.01.2008 kell 20.00 – YAF1998 I
24.01.2008 kell 21.00 – Püünsi Põhikooli Astronoomia Klubi
17.01.2008 kell 19.00 – org Irina
17.01.2008 kell 18.00 – Tallinna Heleni Kool.

Registreerunud ekskursioonid alates 01.01.2007

22.12.2007 kell 11.30 – org Anna ja Ljuba
25.10.2007 kell 22.00 – org Liisi K.
25.10.2007 kell 20.30 –
11.10.2007 kell 20.30 – org Kaupo
06.10.2007 kell 15.30 – org Mall Kulasalu
27.09.2007 kell 20.30 – org Marko Sinkonen
19.09.2007 kell 19.00 – Gustav Adolfi Gümnaasium
25.05.2007 kell 22.30 – org Lea Eermann.
20.05.2007 kell 18.00 – Maarjamäe Lastekodupere
16.05.2007 kell 12.30 – Kiili Gümnaasium (A. Lutter)
16.05.2007 kell 10.00 – Päikesejänku Lasteaed
27.04.2007 kell 21.00 – org Anna Nikland
27.04.2007 kell 21.00 – org Imre V.
27.04.2007 kell 18.00 – Tallinna Kivimäe Põhikool
26.04.2007 kell 19.30 – org Jelena Morozova
18.04.2007 kell 22.00 – org Lilli Siitka
12.04.2007 kell 21.30 – org G11
12.04.2007 kell 21.00 – org Barbara Orloff
11.04.2007 kell 21.30 – Prantsuse Lütseum
09.04.2007 kell 21.30 – org Maria
03.04.2007 kell 20.30 – org Anu Simson
30.03.2007 kell 20.30 – Tallinna 37. Keskkool
16.03.2007 kell 21.30 – org V. Pustõnski
16.03.2007 kell 20.30 – org V. Hansen
13.03.2007 kell 19.00 – Tallinna Ülikool (E. Kasak)
03.03.2007 kell 23.00 – 03.00, Kuuvarjutuse üritus (org Piret Avila)
03.03.2007 kell 11.00 – 15.00, Nõmme talvine perepäev
27.02.2007 kell 12.00 – Tallinna Heleni Kool
20.02.2007 kell 9.00 – Nõmme Linnaosavalitsus (elekter)
02.02.2007 kell 20.00 – org Anne Siitan, ei toimunud
02.02.2007 kell 19.00 – org Marion Siigur
26.01.2007 kell 18.00 – MTÜ Ridamus, ei toimunud

Registreerunud ekskursioonid alates 01.01.2006

19.12.2006 kell 21.00 – Tallinna Ülikool
13.12.2006 kell 18.00 – Keila Gümnaasium
01.12.2006 kell 16.00 – üliõpilased
24.11.2006 kell 18.00 – MTÜ Ridamus
23.11.2006 kell 21.00 – org Külli Jacobson, Tallinna Ülikool.
18.11.2006 kell ??.?? – org Tiit Tartlane, OAS1965.
10.11.2006 kell 22.00 – toimunud
08.11.2006 kell 20.00 – TTÜ missid
01.11.2006 kell 20.00 – org Anne Siitan.
31.10.2006 kell 20.00 – Tallinna Kesklinna noortekeskus.
19.10.2006 kell 17.00 – Nõmme Spordiklubi suusatamise osakond
13.10.2006 kell 23.00 – org A. Mägi, toimunud
13.10.2006 kell 22.00 – org Airis Lillemaa, toimunud
15.09.2006 kell 23.00 – org Kersti Nõmmela – jäi ära, vabandame
12.09.2006 kell 22.30 – org Ermo Liba, toimunud
18.08.2006 kell 00.00 – org Liina Guiter, toimunud
18.08.2006 kell 23.00 – org Liivi Leppik, toimunud
12.05.2006 kell 13.30 – Tallinna Ülikool, toimunud
10.05.2006 kell 21.00 – TTÜ Fotoklubi, org Jorma Härmsalu
27.04.2006 kell 15.45 – Tallinna Heleni Kool, toimunud
24.04.2006 kell 21.00 – Tallinna 37. Keskkool
24.04.2006 kell 15.30 – Tallinna Tehnikagümnaasium
14.04.2006 kell 21.00 – org Tiit Ülejõe, toimunud
06.04.2006 kell 20.00 – org Liivi Leppik.
03.04.2006 kell 19.30 – Tallinna 37. Keskkool
01.04.2006 kell 18.00 – 23.00 – avatud kõigile.
22.03.2006 kell 18.00 – toimunud
16.03.2006 kell 22.00 – org Markus, toimunud
15.03.2006 kell 11.00 – Tallinna Nõmme Gümnaasium
13.03.2006 kell 22.30 – org Alice, toimunud
13.03.2006 kell 20.30 – org Liisa ja Yoko, toimunud
13.03.2006 kell 19.00 – Tallinna ja Harjumaa Kurtide Ühing
11.03.2006 kell 18.00 – org Kätlin Tedre, toimunud
09.03.2006 kell 18.30 – Event Masters OÜ, toimunud
15.02.2006 kell 22.00 – korp Tehnola, toimunud
18.01.2006 kell 22.00 – org Rasmus Keskküla, toimunud
18.01.2006 kell 21.00 – Prantsuse Lütseum, toimunud
12.01.2006 kell 19.00 – Eesti Merelaevandus AS, 80 inimest, toimunud
06.01.2006 kell 18.00 – org Katrin Esinurm, toimunud
05.01.2006 kell 16.00 – ETV intervjuu, toimunud